POWRÓTRestauracja przyjazna dzieciom i rodzicom odwiedzona przez Oligo


Restauracja el Greco


Adres: Grzybowska 9, 05-077 Warszawa. zobacz trasę
Telefon: +48 22 654 04 58
Email: kontakt@elgreco-restauracja.pl
WWW: elgreco-restauracja.pl

Restauracja czynna:
Poniedziałek – Piątek : 11.00-23.00.
Sobota – Niedziela: 12.00 – 23.00.

Regulamin rezerwacji:
stolik czeka do 15 minut od ustalonej godziny.
powyżej 8 osób jest doliczany serwis w wysokości 10% wartości rachunku.

Dowiaduj się na bieżąco o nowych restauracjach przyjaznym dzieciom.
Zapisz się do Newslettera

Materiały z animacji

OLIGO Z RESTAURACJĄ EL GRECO

Animator dziecięcy Oligo jest obecny w każdy weekend, zarówno w soboty i niedziele, od godziny 14 do 17. Na czas animacji na sali jest wydzielona przestrzeń dla dzieci, z przystosowanym stolikiem i siedziskami, w ramach której animator angażuje dzieci w aktywności plastyczne, oraz modelowanie balonów.

Z restauracją El Greco współpracujemy od września 2016 roku. Przez ten czas nasi animatorzy wpisali się, a w pewnym sensie też współtworzyli rodzinny klimat restauracji. Dla naszych klientów indywidualnych oferujemy w tym miejscu możliwość zorganizowania imprezy prywatnej, np. urodzin z animaotrem.

O RESTAURACJI

Restauracja El Greco jest najlepszą Grecką restauracją w Polsce, przez dwa lata z rzędu (2017, 2018) była wyróżniona w Grecji nagrodą GOLD AWARD OF QUALITY & TASTE w kategorii greckiej restauracji poza granicami kraju. Szefem kuchni od kilku lat jest doświadczony i uznany Theodoros Vogdanos. Restauracja na stałe wpisała się w krajobraz centrum Warszawy jako klimatyczne miejsce, pełne doskonałego smaku i dające wytchnienie zarówno w porze lunchu jak i wieczorami.

UDOGODNIENIA DLA KLIENTÓW Z DZIEĆMI

  • Animator w weekend od 14 do 17.
  • Menu dla dzieci.
  • Przewijak.
  • Krzesełka do karmienia najmłodszych.
  • Do restauracji łatwo wjechać wózkiem 

MENU

Dla dzieci jest przeznaczone Junior Menu Panteon, gdzie w cenie 15 zł są oferowane zestawy zawierające zupę (pomidorowa), drugie danie, deser i sok. W ramach drugiego dania jest oferowanych 7 dań od makaronu penne przez fileciki z kurczakiem po greckiego burgera.

DODATKOWE INFORMACJE

El Greco jest bardzo popularnym miejscem, dlatego jeśli wybierasz się z rodziną sugerujemy, aby zarezerwować wcześniej miejsce. Z racji lokalizacji polowanie na miejsce parkingowe też może być wyzwaniem, jednak warto wiedzieć, że El Greco ma trzy wykupione miejsca postojowe na strzeżonym parkingu przy restauracji. Warto dopytać o nie parkingowego.

Restauracja jest łatwo dostępna dla osób niepełnosprawnych. El Greco nie oferuje możliwości zamawiania jedzenia na wynos z dojazdem. Właściciele prowadzą również znany warszawski lokal Paros.

RODZINNE ATRAKCJE W OKOLICY

Pomimo tego, że restauracja jest w ścisłym centrum Warszawy okolica jest przyjazna rodzinom.

Niecałe 300 metrów dalej w Parku Mirowskim znajduje się rewelacyjny plac zabaw. Dla spacerowiczów na pewno też będzie ciekawa trasa z niedalekiego Placu Grzybowskiego, z którego ulicą Próżną łatwo można przejść w kierunku Ogrodu Saskiego.

Dla osób preferujących bardziej aktywne spędzanie czasu warto wspomnieć o Ośrodku Grzybowska (Orka. Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji) z pływalnią, salą gimnastyczną i sauną. Ośrodek posiada ofertę w ramach akcji Aktywna Rodzina.

Osoby, które pierwszy raz są w okolicy lub nie znają jej dobrze, warto, aby zainteresowały się niedaleką Synagogą im. Nożyków, którą po opłacie 10 zł można zwiedzać w każdy dzień tygodnia, nie licząc sobót, do zachodu słońca.

Chcesz zasugerować zmiany w wizytówce?
Napisz do Nas
Sprawdź co jeszcze pisaliśmy o El Greco.
Zobacz na blogu
Dowiaduj się na bieżąco o atrakcjach przy naszych restauracjach.
Zapisz się do Newslettera

POWRÓTRestauracja przyjazna dzieciom i rodzicom odwiedzona przez Oligo