POWRÓTRestauracja przyjazna dzieciom i rodzicom odwiedzona przez Oligo


Restauracja Fusion


Adres:  al. Jana Pawła II 21, 00-854 Warszawa. zobacz trasę
Telefon: +48  22 450 86 31
Email: fusion@westin.com
WWW: www.restauracjafusion.pl

Restauracja czynna:
Śniadania: pon - pt 6:30 - 10:30; weekendy i święta 7.00 - 11.00
Lunche: pon - pt 12.00 - 18.00; weekendy i święta 13:00 - 17:00
Kolacje: codziennie 18.00 - 22.30

Dowiaduj się na bieżąco o nowych restauracjach przyjaznym dzieciom.
Zapisz się do Newslettera

Materiały z animacji

OLIGO Z RESTAURACJĄ FUSION

Animator dziecięcy Oligo jest obecny w każdą niedzielę, od godziny 13 do 17. 

Na animację jest wydzielona oddzielna i dostosowana sala z zabawkami. Animator angażuje dzieci w aktywności ruchowe i plastyczne, w tym modelowanie balonów. Animacje są tematyczne i zmieniają się co tydzień.

Z restauracją Fusion współpracujemy od marca 2016 roku, gdzie wspieramy ofertę brunchy. Dla klientów indywidualnych oferujemy w tym miejscu możliwość zorganizowania imprezy prywatnej, np. urodzin z animatorem. Do każdej rezerwacji w lokalu powyżej 10 osób w cenie rezerwacji jest oferowany tort i kieliszek wina musującego dla każdego gościa.

O RESTAURACJI

Restauracja Fusion jest szczególnie polecana wszystkim poszukującym wyjątkowych doznań kulinarnych w Warszawie. Menu tworzą kreatywne dania fusion łączące ze sobą smaki Wschodu i Zachodu autorstwa szefa kuchni - Janusza Korzyńskiego, który jest związany z Fusion od 2003 roku, czyli samego początku jej istnienia. 

Restauracja znajduje się w lobby hotelu The Westin Warsaw, z bezpośrednim wejściem od ulicy. Restauracja mieści do 138 osób. Lokal jest częścią Marriott International. 

UDOGODNIENIA DLA KLIENTÓW Z DZIEĆMI

  • Animator w każdą niedzielę od 13 do 17.
  • Oddzielna sala dla dzieci.
  • Przewijak.
  • Krzesełka do karmienia najmłodszych.
  • Do restauracji łatwo wjechać wózkiem. 
  • Miejsce na wózek. 

MENU

Animacje dla dzieci odbywają się w tym samym czasie co Niedzielny Brunch, a więc samemu możesz zdecydować o wielkości porcji z dostępnych dań. Cena za osobę podczas brunchu to 189 PLN, ale dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie, zaś dla tych w wieku 4-12 lat jest zniżka 50%. 

DODATKOWE INFORMACJE

Restauracja mieści się w warszawskim pięciogwiazdkowym hotelu Westin (The Westin Warsaw), a więc siłą rzeczy musi oferować ten sam poziom obsługi i usług co hotel.  Sam hotel ma w ofercie Westin Family Kids Clubs, gdzie w przytulnie urządzonych pokojach na każdego młodego Gościa czekają atrakcyjne upominki, maskotki, kolorowanki oraz gry planszowe. Miejsca parkingowe nie powinny być problemem z racji parkingu dla gości.  Restauracja jest łatwo dostępna dla osób niepełnosprawnych. 

Dla osób, które chcą spojrzeć za kuchenną kurtynę polecamy kanał Akademia Kulinarna, gdzie swoje przepisy prezentują szefowie kuchni pięciogwiazdkowych hoteli Bristol, Sheraton i Westin, w tym Janusz Korzyński z Fusion. 

RODZINNE ATRAKCJE W OKOLICY

Pomimo tego, że restauracja jest w ścisłym centrum Warszawy okolica jest przyjazna rodzinom. Niecałe 300 metrów od Hotelu, w Parku Mirowskim, znajduje się rewelacyjny plac zabaw. A nawet bliżej pomiędzy ulicą Krochmalną i Grzybowską na skwerze “Górka”, też takowy znajdziemy. Plac na skwerze znajduje się tuż obok miejsca, które mogą preferować osoby bardziej aktywnie spędzające czas. Ośrodek Grzybowska (Orka. Pływalnia Ośrodka Sportu i Rekreacji) z pływalnią, salą gimnastyczną i sauną posiada idealną ofertę dla rodziców w ramach akcji Aktywna Rodzina

Dla spacerowiczów na pewno też będzie ciekawa trasa z niedalekiego Placu Grzybowskiego, z którego ulicą Próżną łatwo można przejść w kierunku Ogrodu Saskiego. 

Osoby, które pierwszy raz są w okolicy lub nie znają jej dobrze, warto, aby zainteresowały się niedaleką Synagogą im. Nożyków, którą po opłacie 10 zł można zwiedzać w każdy dzień tygodnia (nie licząc sobót) do zachodu słońca.

Chcesz zasugerować zmiany w wizytówce?
Napisz do Nas
Sprawdź co jeszcze pisaliśmy o Fusion.
Zobacz na blogu
Dowiaduj się na bieżąco o atrakcjach przy naszych restauracjach.
Zapisz się do Newslettera

POWRÓTRestauracja przyjazna dzieciom i rodzicom odwiedzona przez Oligo