Animacje online

Animacje ONLINE dla dzieci były dla nas jednym z tych projektów, w który samym nam było ciężko uwierzyć – w końcu w XXI w. zależy nam raczej na odciągnięciu dzieciaków od komputera, tabletu czy telefonu. W tym przypadku narzędzia elektroniczne stały się dla najmłodszych jedynym połączeniem w realnym światem pełnym przyjaciół i zabawy.

OLIGO dba o wszystkie szczegóły!

Od przygotowania studia nagrań, przez program dopasowany do przekroju wiekowego dzieciaków, po oświetlenie i nagłośnienie. Sama impreza odbywa się na ogólnodostępnych platformach lub na platformach przygotowanych docelowo pod klienta. Animacje online odbywają się zarówno w formie webinarów, jak i pokoi tematycznych oraz sceny. W pierwszym – dzieci widzą i słyszą animatora, ale nie uczestniczą aktywnie w relacji z nim. W drugim – pokój jest taką indywidualną przestrzenią animatora z niewielką grupą uczestników (może to być także spotkanie z Elsą, Minionkiem albo Św. Mikołajem). Scena jest natomiast miejscem zbiorczym, punktem kulminacyjnym, platformą gdzie każde dziecko – bez względu na wiek – znajdzie swoje miejsce, zaciekawi się pokazem lub znajdzie drogę do innych atrakcji, które spełniają wszystkiego jego oczekiwania.

Od 2020 r. organizujemy kilka form zdalnych aktywności dla dzieci:

 

• opieka dzienna, również w formie aktywności podczas ferii zimowych i długich weekendów
• animacje urodzinowe i imprezy tematyczne: Dzień Dziecka, Mikołajki, bal karnawałowy
• cykliczne warsztaty dla ośrodków kultury oraz korporacji, w ramach wsparcia rodziców w firmach na czas home office
• korepetycje online dla wszystkich poziomów edukacji, w tym przygotowanie do matury

Kontakt dzieci z rówieśnikami jest niezwykle istotny, dlatego bez względu na jego formę powinniśmy dbać o te relacje, a animatorzy OLIGO bardzo chętnie wezmą w tym udział!