Dla galerii i obiektów handlowych

Niezapomniane zakupy, promocja konkretnego produktu, a może większa liczba odwiedzających?

Niezależnie od potrzeb – w OLIGO zadbamy, by dzień spędzony w Twojej galerii handlowej był wyjątkowy i pełen zapierających dech w piersi atrakcji! Możesz na nas liczyć w każdej kwestii: posiadamy swój sprzęt i gwarantujemy jego profesjonalną obsługę. Nasz konferansjer dodatkowo zadba o dobry humor gości, a hostessy zajmą się wręczaniem podarunków i zachęcą uczestników do wzięcia udziału w zabawie.

Zadbamy zarówno o atrakcje dla dorosłych, jak i dzieci! Podczas zakupów rodzice będą mogli spokojnie zostawić dzieci pod naszą opieką w jednym z kącików tematycznych. Do dyspozycji najmłodszych przygotowaliśy m. in. strefę z klockami, malowanie buziek, zabawy manualne i pobudzające wyobraźnię! Ponadto oferujemy turnieje z nagrodami, turnieje gier wideo oraz magiczne pokazy. OLIGO, znaczy radość!

OLIGO – Bliżej gwiazd!

Influencer, youtuber, a może inna znana osoba w Twoim centrum? Żaden problem! Dzięki naszym kontaktom na scenie zagoszczą wyjątkowe osobistości, które przyciągną na zakupy jeszcze więcej osób! Powiedz nam, jak mają wyglądać idealne drzwi otwarte Twojej galerii handlowej, a my wyczarujemy dla Ciebie najlepszych gości specjalnych!