Dla agencji – czyli magiczne wsparcie Twoich imprez!

Prowadzisz agencję, Twoi klienci są zadowoleni i chcą więcej – impreza firmowa, a może targi? Brzmi świetnie, tylko termin nagli tak, że ciężko dopiąć wszystko na ostatni guzik? Żaden problem, w końcu jest OLIGO! Organizujemy eventy, imprezy sportowe i świąteczne dla największych firm w Polsce. Twojej agencji również pomożemy!

Organizacja imprezy, czy spotkania biznesowego jeszcze nie była tak intuicyjna. Wysyłasz brief, dostajesz naszą propozycję i nie możesz się oprzeć 🙂 Dziwisz się, jak to możliwe, że da się zaplanować tyle atrakcji, w tak krótkim czasie. Wiesz już, że Ty i Twoi klienci jesteście w dobrych rękach. Wiesz, że możesz nam powierzyć organizację dni dziecka, dni miast i inne imprezy masowe. Masz pewność, że bez względu na rozmiar imprezy, będzie ona spektakularna, a jej uczestnicy przeżyją niezapomniane chwile.

Event z OLIGO – Twój kolejny sukces!

Planowanie atrakcji, sprzęt, animatorzy, a nawet catering! Wszystko jest po naszej stronie. Zadbamy zarówno o gry terenowe, jak i organizację kongersu, czy konferencji. Niezależnie od charakteru wydarzenia, wiesz, że OLIGO to Twój sprawdzony partner w biznesie. Podaruj swoim klientom wyjątkowe chwile, bez względu na wiek gości. Eventy OLIGO kochają dzieci i dorośli!

Wspieramy Agencje eventowe, marketingowe, PRowe, kreatywne i produkcyjne.

Jako firma wykonawcza posiadamy w swoim zapleczu dział kreacji, realizacji, sprawdzonych pracowników i co ważne magazyny pełne własnych atrakcji.
Profil OLIGO obejmuje cały event marketing, my sami czujemy się specjalistami w wydarzeniach kierowanych do dzieci i rodzin.

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

Pikniki rodzinne

Dni dziecka

Dni otwarte

Gry terenowe/ teambuilding

Dni miast

Imprezy sportowe

Imprezy masowe

Imprezy świąteczne

Road Show

Launche produktów i usług

Targi

Kongresy

Dlaczego my?

13 lat doświadczenia

3000 zrealizowanych eventów

Zgrany zespół profesjonalistów

Własny magazyn atrakcji

100% zadowolonych klientów