Animacje w hotelach

Show na scenie, pokazy stolikowe, warsztaty tematyczne, rodzinne gry terenowe, obsługa dziecięcego klubiku, opieka nad dziećmi podczas odliczania ostatnich sekund do północy…

Chcesz zaoferować swoim gościom znacznie więcej niż wygodny pokój i smaczne posiłki? Postaw na animatorów OLIGO! Dzięki nam przeżyją niezapomniane chwile i z pewnością wrócą do Ciebie podczas kolejnego urlopu. W końcu hotel, w którym magia staje się rzeczywistością, a na scenę wkraczają postaci z bajek, to wyjątkowe miejsce!

 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji rozmaitych eventów, potrafimy w wyjątkowy sposób zmieścić magiczne światy w pojedynczej hotelowej sali! Jak? Cóż… superbohaterowie mają swoje tajemnice 😉 Ważne jest to, że z OLIGO każdy dzień w Twoim hotelu będzie wyjątkowy! I nie mamy tu na myśli jedynie specjalnych okazji jak impreza sylwestrowa, czy wesele – te oczywiście również przygotujemy (i to jak!). W pełni profesjonalnie zadbamy o organizowane przez Ciebie konferencje imprezy integracyjne i rodzinne, ale również sprawimy, że Twój hotel stanie się atrakcją turystyczną samą w sobie! Miejscem , w którym ludzie będą się świetnie bawić do białego rana!

Dla najmłodszych!

Przygotowaliśmy także moc atrakcji i pełną opiekę dla dzieci. Od kącika malucha, przez malowanie buziek i warsztaty zabawowo-edukacyjne, aż po wydarzenia tematyczne! Dzięki temu zarówno rodzice, jak i ich pociechy spędzą w Twoim hotelu najwspanialsze momenty swojego urlopu!

Show na scenie, pokazy stolikowe, warsztaty tematyczne (również dla dorosłych!), rodzinne gry terenowe, obsługa dziecięcego klubiku, opieka nad dziećmi podczas odliczania ostatnich sekund do północy – to tylko niektóre propozycje do wykorzystania w trakcie krótkiego odpoczynku. Wszystkie z nich spowodują, że klient pozostanie w Twoim miejscu na dłużej, będzie przyjeżdżał częściej, a tym samym Twoja firma stanie się polecana i jeszcze bardziej rozpoznawalna. Animatorzy OLIGO przygotowują programy tematyczne: Sylwester UV, wieczór z Wielkim Gatsbim, a dla dzieci Fabryka Czekolady i Kosmiczna Majówka. Jeśli będzie takie zapotrzebowanie – zajmiemy się również techniczną obsługą wydarzenia.

Istotnym jest, że jako OLIGO oferujemy również dwie inne usługi: animacje podczas imprez rodzinnych (jeśli Twój hotel jest nastawiony na wesela, komunie, chrzciny), a także organizację imprez integracyjnych dla dorosłych. Więcej odnośnie obu tych ofert dowiesz się tu (rodzinne) i tu (integracyjne).