Wesela

Animator podczas przyjęcia weselnego, poprawin lub innej okazji okolicznościowej

Wiele Par Młodych staje przed poważnym dylematem: czy zaprosić na wesele także dzieci? Wynika to z przykrych doświadczeń i obserwacji. Rodzice maluchów nie mogą się porządnie bawić, bo wciąż muszą mieć oko na pociechy. Same dzieci niemiłosiernie się nudzą, a więc zaczynają psocić. Zanim zdecydujecie o organizacji wesela bez dzieci, warto pomyśleć o zaproszeniu profesjonalnych animatorów.

wesele

Animator dla dzieci na wesele

Animacje weselne to znakomite rozwiązanie, które od wielu lat jest praktykowane w Zachodniej Europie i w Stanach Zjednoczonych. Dzieci uczestników imprezy pozostają pod opieką animatora, są bezpieczne, a przede wszystkim się nie nudzą. Animacje mogą mieć przeróżny charakter: od kreatywnych stołów z kredkami i zabawami kreatywnymi, przez malowanie buziek (bez ryzyka zabrudzenia pięknych sukienek i garniturów!), aż po dmuchane place zabaw na świeżym powietrzu. Wszystko zależy od potrzeb weselników, pory roku i liczby dzieci, a także ich wieku. Profesjonalny wodzirej dla dzieci każdorazowo dostosowuje program animacji i zabawy do wieku najmłodszych gości, ich oczekiwań i potrzeb. Animacje weselne są także coraz częściej wybierane w Polsce. Z roku na rok więcej osób przekonuje się, że animator na weselu dla dzieci to prawdziwy strzał w dziesiątkę i bardzo mądra inwestycja podczas przyjęcia weselnego. Animator dla dzieci na wesele nie tylko zadba o to, żeby najmłodsi goście się nie nudzili, ale przede wszystkim zapewni im rozrywkę na adekwatnym do ich wieku poziomie. Dobór atrakcji do wieku uczestników zabawy ma tu znaczenie kluczowe.

Animacje urodzinowe czy animacje weselne wyzwalają w nas pokłady kreatywności. Na moment – my sami stajemy się dziećmi, aby lepiej poczuć klimat, który później odtwarzamy. Tworzymy wyjątkowe animacje urodzinowe dla dzieci – nigdzie indziej nie otrzymacie podobnej oferty. Nasz animator dla dzieci na urodziny do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie – często określone zabawy nie powtarzają się już nigdy więcej. Czy nie jest to wyjątkowe? Wasze dzieci otrzymują unikalny prezent – chwilę, która zapadnie w ich pamięci już na zawsze. Animator imprez dla dzieci to coś więcej niż zawód – to sposób życia. Nasi animatorzy obsługują imprezy w całej Polsce.

Wodzirej dla dzieci

Odpowiadając na bieżące zapotrzebowanie na animatorów dla dzieci na wesele marka OLIGO zapewnia profesjonalną obsługę wodzireja dla dzieci, której zakres każdorazowo dostosowujemy do oczekiwań weselników, jak również liczby dzieci i ich wieku. Specjalną atrakcją przygotowywaną przez nasz Zespół jest mini disco dla dzieci i dorosłych gości weselnych. Na 20 minut parkiet przechodzi we władanie najmłodszych. Maluchy tańczą, biorą udział w konkursach i przygotowują układ, który jest prezentem dla Pary Młodej. Bardzo często ta atrakcja staje się istotnym punktem programu wesela, ale jako, że odpowiadamy na zapotrzebowanie naszych Par – możemy skupić się na organizacji kącika dla dzieci w miejscu zacisznym, z daleka od gwaru sali tanecznej. Najważniejsze jest to, że dzieci wracają z wesela zadowolone i radosne. Nie zajmują rodziców ciągłymi pytaniami w stylu: „Jak długo jeszcze?”. Animacje to najlepszy sposób na zapewnienie nieskrępowanej zabawy najmłodszym i dorosłym. Co ważne wodzirej dla dzieci odpowiada za bezpieczeństwo uczestników wspólnej zabawy, dzięki czemu rodzice oraz opiekunowie dzieci zaproszonych  na przyjęcie weselne nie muszą się o nic martwić.

wesele

Sprawdź jak bawili się inni