O nas

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie wspomnień, generowanie pozytywnych emocji oraz budowanie relacji międzyludzkich opartych na uśmiechu i szczerości. Tworząc eventy wsłuchujemy się w głos naszych klientów, analizując przy tym indywidualne cele, potrzeby i założenia – wszystko po to, aby później móc wspólnie cieszyć się radością gości. W swoich działaniach bazujemy na autentyczności – to sprawia, że klienci nieustannie wracają do nas po więcej ;). To jak? Dasz nam się porwać i wspólnie wejdziemy do bajkowego świata OLIGO?

Jak pracujemy

W OLIGO rozumiemy, czym jest profesjonalizm – dlatego przy organizacji eventów od samego początku zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie na każdym możliwym poziomie. Dodatkowy komfort współpracy gwarantuje pomoc w doborze odpowiednich dla formuły wydarzenia atrakcji, a także najwyższa jakość obsługi na każdym z etapów realizacji.

Co na wyróżnia

Niebanalne i odważne pomysły, pozbawione utartych standardów myślenie, wychodzenie poza schematy oraz maksymalne skupienie na potrzebach klienta – każdy z tych elementów pozwala nam na realizację najbardziej szalonych i skomplikowanych eventów. Niezależnie od tego, czy działamy dla klienta indywidualnego, czy czarujemy rzeczywistość w miejscach, z którymi pozostajemy w stałej współpracy – robimy to zawsze na 100%. Dzięki wykwalifikowanym animatorom, własnemu i sprawdzonemu zapleczu sprzętowemu oraz magazynowemu, transportowi, a także specjalistom panującym nad najmniejszymi technicznymi szczegółami każdej imprezy, możemy zagwarantować nie tylko obsługę na najwyższym poziomie, ale też bezpieczeństwo i nieszablonowość proponowanych aktywności.

Pogadajmy!

Piotr Gołębiowski

Piotr Gołębiowski

Główny czarodziej

Wojciech Krysiak

Wojciech Krysiak

Event manager

Anna Pietruszka

Anna Pietruszka

Event manager

Dlaczego my?

13 lat doświadczenia

3000 zrealizowanych eventów

Zgrany zespół profesjonalistów

Własny magazyn atrakcji

100% zadowolonych klientów